Location : Home > 1 > 12061C243JAT2A
12061C243JAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12061C243JAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12061C243JAT2A CAP CER 24000PF 100V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12061C243JAT2A CAP CER 0.024UF 100V 5 X7R 1206 689600 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
12061C243JAT2A standard package with RoHS 47000 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
12061C243JAT2A CAP CER 0.024UF 100V 5 X7R 1206 1324600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com