Location : Home > 1 > 12061C223JAT2A
12061C223JAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12061C223JAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12061C223JAT2A CAP CER 22000PF 5 100V X7R 1206 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
12061C223JAT2A CAP CER 0.022UF 100V 5 X7R 1206 806100 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
12061C223JAT2A CAP CER 22000PF 5 100V X7R 1206 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com