Location : Home > 1 > 12061C133KAT2A
12061C133KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
12061C133KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12061C133KAT2A CAP CER 13000PF 100V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
12061C133KAT2A CAP CER 0.013UF 100V X7R 1206 707200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.