Location : Home > 1 > 12061C103KHT1A
12061C103KHT1A
Share on FacebookShare on Facebook
12061C103KHT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
12061C103KHT1A CAP CER 10000PF 100V X7R 1206 1331500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
12061C103KHT1A CAP CER 10000PF 100V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
12061C103KHT1A CAP CER 10000PF 100V X7R 1206 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
12061C103KHT1A CAP CER 10000PF 100V X7R 1206 1331500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
84BB-1035-C Switches Accessories KEYPAD LEGEND
84BB-1035-C IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
13357 Caterpillar 8000 15+ HOSE A-XT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PL505 Switches Accessories SWITCH PUSHBUTTON INDICATOR WHT
DP2-41N Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) NPT Module Box with Display