Location : Home > 1 > 1201M2S4AQE2
1201M2S4AQE2
Share on FacebookShare on Facebook
1201M2S4AQE2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PPT0010GRW5VB Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Vented Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
PPT0010GRW5VB IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPT0010GRW5VB NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CR18NSC Sensors, Transducers Optical Sensors - Photoelectric, Industrial PES M18 RETRO NPN 2.0M
CR18NSC Crouzet USA 40064 NEW RoHS PES M18 RETRO NPN 90D FindCores Electronics Inc.
CR18NSC Crouzet USA 42295 1531+ PES M18 RETRO NPN 90D AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CR18NSC NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
E3ZM-CT81 5M NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
E3ZM-CT81 5M Omron 31785 1531+ SENSOR PHOTOELECTRIC 15M AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
E3ZM-CT81 5M Omron 39554 17+/18+ SENSOR PHOTOELECTRIC 15M FindCores Electronics Co.,Ltd.
E3ZM-CT81 5M Omron 39554 NEW RoHS SENSOR PHOTOELECTRIC 15M FindCores Electronics Inc.
P51-100-G-U-D-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Female - 7/16" (11.11mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
94393 Static Control, ESD, Clean Room Products Monitors, Testers MNTR GND GRD 5 W/BZZR-SW 120VAC
94393 Weidmuller 8 18+ RST/AC;24VAC;24VDC/4A World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY