Location : Home > 1 > 1130-8R2M
1130-8R2M
Share on FacebookShare on Facebook
1130-8R2M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1130-8R2M CHOKE RF RADIAL 8.2UH 20 48170 Bourns 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-13D-90-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766
ATS-19E-38-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T412
CSD17577Q3AT Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 35A 8VSON
CSD17577Q3AT IC 39560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CSD17577Q3AT NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CSD17577Q3AT TI 989000 16+ROHS SON8 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
2SB1588 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP DARL 150V 10A TO3PF
2SB1588 TOS 48500 2012+ TO-3P Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
2SB1588 39455 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2SB1588 IC 36332 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
ATS-12A-40-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766
ATS-01F-16-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-19A-89-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB
ATS-01A-69-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB
FN510-8-29 Filters Power Line Filter Modules FILTER OUTPUT MOTOR DRIVE 8A
FN510-8-29 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER OUTPUT MOTOR DRIVE 8A EKT Electronics Co., Ltd
FN510-8-29 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER OUTPUT MOTOR DRIVE 8A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5800-121 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 120¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 300 mOhm Max Axial
5800-121 Bourns 47470 1525+ CHOKE RF HI CURRENT 120UH .508A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com