Location : Home > 1 > 111CNQ045ASM
111CNQ045ASM
Share on FacebookShare on Facebook
111CNQ045ASM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
111CNQ045ASM 985765 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
111CNQ045ASM DIODE SCHOTTKY 45V 55A D-61-SM 790900 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
111CNQ045ASM Schottky Rectifier New Generation 3 D-61 Package, 2 x 55 A 10000 VISAY 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
111CNQ045ASM NA 10360 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
111CNQ045ASM NA 360 VISHAY 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
111CNQ045ASM module 7320 N/A 2013 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-83-033-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-033-10-273101 Preci-Dip 147030 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-033-10-273101 Preci-Dip 288110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791091222 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
316-93-116-41-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-116-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147260 2016+ CONN STRIP SKT 16POS .100 L.236 Unitronix Electronics Limited
316-93-116-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288730 2016+ CONN STRIP SKT 16POS .100 L.236 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-93-113-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-113-41-001000 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-113-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 146930 2016+ CONN STRIP SOCKET 13POS LO PRO Unitronix Electronics Limited
315-93-113-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 271450 2016+ CONN STRIP SOCKET 13POS LO PRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com