Location : Home > 1 > 10ZLQ8200MEFC16X25
10ZLQ8200MEFC16X25
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
UHM1A681MPD6 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
UHM1A681MPD6 IC 37632 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
UHM1A681MPD6 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E36D351HPN332MDA5M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
E36D351HPN332MDA5M IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E36D351HPN332MDA5M STOCK 45680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
E36D351HPN332MDA5M United Chemi-Con 1453900 2015+ CAP ALUM 3300UF 20 350V SCREW Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
E36D351HPN332MDA5M United Chemi-Con 903900 NEW RoHS CAP ALUM 3300UF 20 350V SCREW FindCores Electronics Inc.
EKMS421VSN471MR50S Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
EKMS421VSN471MR50S United Chemi-Con 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAL213651561E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
MAL213651561E3 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAL213651561E3 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL213651561E3 VISHAY 10000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
UTT1A221MPD1TD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
UTT1A221MPD1TD IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UTT1A221MPD1TD Nichicon 493000 1532+ CAP ALUM 220UF 20 10V RADIAL Alphatek Technology Limited
UTT1A221MPD1TD Nichicon 598200 NEW RoHS CAP ALUM 220UF 20 10V RADIAL FindCores Electronics Inc.
UTT1A221MPD1TD Nichicon 98050 2015+ CAP ALUM 220UF 20 10V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS226M16B12T-F Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
AVS226M16B12T-F Cornell Dubilier 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AVS226M16B12T-F Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16V 22uF EKT Electronics Co., Ltd
AVS226M16B12T-F Cornell Dubilier Electronics ( 88890 2015+ CAP ALUM 22UF 20 16V SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS226M16B12T-F Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ESMH630VSN222MP30T Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
ESMH630VSN222MP30T 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ESMH630VSN222MP30T United Chemi-Con 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ULR2W6R8MNL1GS Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 6.8UF 20% 450V SMD
ULR2W6R8MNL1GS Nichicon 70850 2015+ CAP ALUM 6.8UF 20 450V SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ULR2W6R8MNL1GS Nichicon 776700 1532+ CAP ALUM 6.8UF 20 450V SMD Alphatek Technology Limited
ULR2W6R8MNL1GS Nichicon 881900 NEW RoHS CAP ALUM 6.8UF 20 450V SMD FindCores Electronics Inc.
6.3AX220M6.3X7 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
6.3AX220M6.3X7 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6.3AX220M6.3X7 Rubycon 798500 NEW RoHS CAP ALUM 220UF 20 6.3V RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
6.3AX220M6.3X7 Rubycon 98450 2015+ CAP ALUM 220UF 20 6.3V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
885012208064 Capacitors Ceramic Capacitors 1¦ÌF ¡À10% 25V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)