Location : Home > 1 > 10S6DC/230V
10S6DC/230V
Share on FacebookShare on Facebook
10S6DC/230V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
10S6DC/230V 10S6DC/230V Visual Communications Company - VCC LAMP INCAND 230V D.C. 0 Visual Communications Company 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0713495037 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold