Location : Home > 1 > 10M25DCF484C8G
10M25DCF484C8G
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3DV85LC-0101CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 125MHz, 156.25MHz 6-CLCC
8N3DV85KC-0019CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz, 161.132MHz 6-CLCC
8N3DV85BC-0181CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 66MHz 6-CLCC
8N3DV85AC-0118CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 100MHz 6-CLCC
ADS8354IPWR TI 357 20+PB 16-TSSOP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ADS8354IPWR TI 19999 2022+ TSSOP Nego IC Co.Doris@negoic.com
ADS8354IPWR TI 73500 20+PB TSSOP FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
M2S050TS-VF400I Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) ARM? Cortex?-M3 System On Chip (SOC) IC SmartFusion?2 FPGA - 50K Logic Modules 256KB 64KB 166MHz 400-VFBGA (17x17)
LC87F5M64AU-QIP-E Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers - Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-QIPE (14x14)
LC87F5M64AU-QIP-E NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LC87F5M64AU-QIP-E ON 39584 17+/18+ IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64QIPE FindCores Electronics Co.,Ltd.
LC87F5M64AU-QIP-E ON 41815 1516+ IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64QIPE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LC87F5M64AU-QIP-E ON 88930 2015+ IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64QIPE RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TDA75612LV-48X IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TDA75612LV-48X NEW 88910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAX9094ASD+ MAXIM 5620 NEW+ N/A NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
MAX9094ASD+ MAXIM 5870 NEW+ N/A Asia Military Components Trading Co., Ltd.
MAX9094ASD+ IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CY15B102Q-SXET Integrated Circuits (ICs) Memory F-RAM MEMORY SERIAL
IS61WV6416DBLL-10TLI-TR Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 1MBIT 10NS 44TSOP
IS61WV6416DBLL-10TLI-TR 5000 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
S-8200BAC-I6T1U Integrated Circuits (ICs) PMIC - Battery Management IC BATT PROTECTION
MIC4479YME-T5 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Gate Drivers IC DRIVER MOSF QUAD
9-146256-0-05 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146256-0-05 TE Connectivity AMP Connectors 147220 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 10POS VERT Unitronix Electronics Limited
9-146256-0-05 TE Connectivity AMP Connectors 278890 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 10POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146256-0-05 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-146256-0-05 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 10POS VERT TPC Global Service Co.Ltd.
3-1534415-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin