Location : Home > 1 > 109D686X9060F2
109D686X9060F2
Share on FacebookShare on Facebook
109D686X9060F2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
109D686X9060F2 standard package with RoHS 46480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
109D686X9060F2 CAP TANT 68UF 60V 10 AXIAL 1314800 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
109D686X9060F2 Tantalum Capacitors - Wet 60volts 68uF 10 F Case 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com