Location : Home > 1 > 109D686X9030F2
109D686X9030F2
Share on FacebookShare on Facebook
109D686X9030F2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
109D686X9030F2 Tantalum Capacitors - Wet 30volts 68uF 10 F Case 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
109D686X9030F2 2013+ 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
109D686X9030F2 CAP TANT 68UF 30V 10 AXIAL 692500 Vishay Sprague 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
109D686X9030F2 CAP TANT 68UF 30V 10 AXIAL 1319500 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com