Location : Home > 1 > 109D455X9050C2
109D455X9050C2
Share on FacebookShare on Facebook
109D455X9050C2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
109D455X9050C2 CAP TANT 4.5UF 50V 10 AXIAL 697500 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
109D455X9050C2 Tantalum Capacitors - Wet 50volts 4.5uF 10 C Case 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
109D455X9050C2 2013+ 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
109D455X9050C2 Tantalum Capacitors - Wet 50volts 4.5uF 10 C Case 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com