Location : Home > 1 > 109D128X9010T2
109D128X9010T2
Share on FacebookShare on Facebook
109D128X9010T2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
109D128X9010T2 CAP TANT 1200UF 10V 10 AXIAL 679400 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
109D128X9010T2 CAP TANT 1200UF 10V 10 AXIAL 679400 Vishay Sprague 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
109D128X9010T2 CAP TANT 1200UF 10V 10 AXIAL 1306400 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025374001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H