Location : Home > 1 > 1090D3-28V
1090D3-28V
Share on FacebookShare on Facebook
1090D3-28V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1090D3-28V Neon-Incandescent Indicator Lights 10000 CML 2013+ WLParts Electronics ltd
1090D3-28V Neon-Incandescent Indicator Lights 2000 CML 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IH2415D Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER +/-15V 2W
IH2415D 678954 13+ fenkey electronics co.,ltd
IH2415D XPPOWER 58333 17+ SIPDIP EKT Electronics Co., Ltd
IH2415D XPPOWER 58333 17+ SIPDIP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3329W-1-104 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3329W-1-104 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3329W-1-104 STOCK 43420 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3329W-1-104 STOCK 43420 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3361S-1-500GLF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50 Ohm 0.5W, 1/2W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3361S-1-500GLF 38846 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3361S-1-500GLF IC 38802 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3361S-1-500GLF IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3361S-1-500GLF STOCK 43440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
VE-B7L-IY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W
VE-B7L-IY-F1 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B7L-IY-F1 NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTH-IY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W
VI-BTH-IY-F3 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTH-IY-F3 NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V300A48T400BG2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W
V300A48T400BG2 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V300A48T400BG2 NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B0W-IX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W
VE-B0W-IX-F3 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B0W-IX-F3 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNF-MZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W
VE-JNF-MZ IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNF-MZ IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNF-MZ NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNF-MZ NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTK-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W
VE-JTK-IX-S IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTK-IX-S NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J0L-CX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W