Location : Home > 1 > 106FXE2-SC-40
106FXE2-SC-40
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-102159-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
1-102159-2 TE Connectivity AMP Connectors 157770 2016+ CONN HEADER RT/A 64POS .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
1-102159-2 TE Connectivity AMP Connectors 287510 2016+ CONN HEADER RT/A 64POS .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-102159-2 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-641216-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
860-80-043-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 43 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Tin
860-80-043-10-001101 Preci-Dip 156950 2016+ CONN HDR 43POS 1MM T/H Unitronix Electronics Limited
860-80-043-10-001101 Preci-Dip 298470 2016+ CONN HDR 43POS 1MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929838-04-25 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
929838-04-25 3M 298570 2016+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 50POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929838-04-25 3M 147680 2016+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 50POS Unitronix Electronics Limited
929838-04-25 3M 298190 2016+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 50POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929838-04-25 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-5499160-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium