103-391K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
103-391K Micro i Chip Inductors 10000 API 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRFB4710PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 75A TO-220AB
IRFB4710PBF IR 182370 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRFB4710PBF IR 38754 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRFB4710PBF Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
JANTXV2N2221A Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 50V 0.8A TO18
JANTXV2N2221A 687946 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
JANTXV2N2221A 687946 13+ fenyang electronics co.,ltd
JANTXV2N2221A 33477 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
JANTXV2N2221A IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-12G-96-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB
ATS-06F-66-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
L37-3-640-320-1.0-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3 SHEET 640X320X1MM W/ADH
L37-3-640-320-1.0-1A IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
L37-5-320-320-2.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-5 SHEET 320X320X2MM
L37-5-320-320-2.0-0 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-07H-194-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
ATS-12E-44-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
ATS-14A-200-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
ATS-19C-142-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
CLPFL-1200 Filters RF Filters LOW PASS FILTER 1.2 GHZ
CLPFL-1200 IC 37700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CLPFL-1200 N/A 13 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
CLPFL-1200 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQH0450A Hardware, Fasteners, Accessories Accessories SQUARE HEAVY DUTY THREADED INSER
SQH0450A IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SQH0450A NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
941-095 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.095" (2.41mm) Natural
941-095 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
941-095 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
941-095 Bivar Inc 8000 2012+ PLASTIC SPACER Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
941-095 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CDCH10D48/ANP-331KC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330¦ÌH Unshielded Inductor 400mA 1.36 Ohm Max Nonstandard
CDCH10D48/ANP-331KC IC 39360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPSL-6KA Hardware, Fasteners, Accessories Lockouts, Padlocks SAFETY PADLOCK
GPSL-6KA IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPSL-6KA IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPSL-6KA NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
61090 Hardware, Fasteners, Accessories Washers WASHER M25 NYLON
61090 13800 2016 OriginalNew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
61090 20000 2016+ OriginalNew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
61090 Electronics 26999 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3381 Hardware, Fasteners, Accessories Rivets RIVET SEMI-TUBE 0.125" BRASS
3381 Electronics 26181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3381 Electronics 26181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3381 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5300-38 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.2mH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 9 Ohm Max Axial
5300-38 Bourns 10580 2014+ CHOKE RF COATED 1200UH 10 Ameyic Electronics Limited
5300-38 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NLFC453232T-1R0M-PF Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 800mA 50 mOhm 1812 (4532 Metric)
NLFC453232T-1R0M-PF 38785 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
NLFC453232T-1R0M-PF TDK 22000 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
103-331K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330nH Unshielded Inductor 645mA 235 mOhm Max Nonstandard
103-331K 39206 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
103-331K Electronics 26861 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
103-331K IC 38632 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
103-331K STOCK 46280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
103-471K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470nH Unshielded Inductor 610mA 260 mOhm Max Nonstandard