Location : Home > 1 > 1025R-72J
1025R-72J
Share on FacebookShare on Facebook
1025R-72J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1025R-72J RoHS Compliant 38576 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
1025R-72J standard package with RoHS 46500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIHB22N60E-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 21A D2PAK
SIHB22N60E-E3 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIHB22N60E-E3 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIHB22N60E-E3 Vishay Siliconix 241510 1538+ MOSFET N-CH 600V 21A D2PAK Alphatek Technology Limited
SIHB22N60E-E3 Vishay Siliconix 594500 1525+ MOSFET N-CH 600V 21A D2PAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IRFU9024NPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 55V 11A I-PAK
IRFU9024NPBF IR 157209 15+ MOSFET P-CH 55V 11A I-PAK Unitronix Electronics Limited
IRFU9024NPBF IR 50000 2015+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRFU9024NPBF IR 37950 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IRFU9024NPBF Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-07H-10-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
ATS-02E-152-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766
ATS-11G-86-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412
ATS-15E-17-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT T766
ELF-11M050E Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 930 mOhm (Typ)
ELF-11M050E 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-11M050E 39614 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELF-11M050E NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-11M050E STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ACH3218-101-TD01 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel 1.5A 1210 (3225 Metric), 3 PC Pad
ACH3218-101-TD01 TDK 88570 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ACH3218-101-TD01 TDK 11000 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-11E-137-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
B84299K63 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE 6A 250V
B84299K63 EPCOS 1103 ICdistributor RANTLE EAST ELECTRONIC >>> www.IC2world.com
B84299K63 Originalne 81521 12+ EPCOS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
938-310 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.310" (7.87mm) Natural
938-310 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
938-475 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.475" (12.07mm) Natural
938-475 IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4232-102K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 284mA 1.5 Ohm Max Nonstandard
4232-102K API Delevan 57049 2015+ INDUCTOR TEMP STABLE 1.0UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4232-102K IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4232-102K RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
902-685 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.685" (17.40mm) Natural