Location : Home > 1 > 10121131-P0010YYLF
10121131-P0010YYLF
Share on FacebookShare on Facebook
10121131-P0010YYLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1591LBK Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ABS BLACK 3.35"L X 2.21"W
1591LBK 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1591LBK 37674 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1591LBK Semiconductor 31175 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
LR03XWA/BF2X5 Battery Products Battery Packs BATT PK 15V AAA SIZE ALKALINE
LR03XWA/BF2X5 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LR03XWA/BF2X5 NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R100-162-000 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUM GRAY 9.45"L X 6.3"W
R100-162-000 ELECTRONIC 26069 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
R100-162-000 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R100-162-000 STOCK 45820 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
679 Boxes, Enclosures, Racks Boxes HOUSING PLST CLR 1.94"L X 1.94"W
679 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
679 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
36697-0021 Cable Assemblies Between Series Adapter Cables CABLE ASSEM HANDYLINK-USB PLUG
36697-0021 784494 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
36697-0021 Electronics 25891 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
36697-0021 IC 37492 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1093020150 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE CONN 4POLE YELLOW
1093020150 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0210200144 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 3" 0.50MM 14POS
0982660070 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CBL 6POS 0.5MM JMPR TYPE D 10"