Location : Home > 1 > 100R28-76B
100R28-76B
Share on FacebookShare on Facebook
100R28-76B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
100R28-76B CABLE FLAT FLEX 28POS 1MM 3 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
100R28-76B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
100R28-76B CABLE FLAT FLEX 28POS 1MM 3 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0210490874 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1.25MM .305M 17POS