Location : Home > 1 > 100R28-152B
100R28-152B
Share on FacebookShare on Facebook
100R28-152B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
100R28-152B CABLE FLAT FLEX 28POS 1MM 6 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
100R28-152B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
100R28-152B CABLE FLAT FLEX 28POS 1MM 6 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
207313-1 Audio Products Accessories CONN PLUG HOUSING CPC 4POS BLACK
207313-1 Electronics 25419 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
207313-1 Electronics 25419 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1418D8 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX STEEL GRAY 20"L X 20"W
1418D8 Electronics 26309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1418D8 Electronics 26309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1418D8 STOCK 43800 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5260267 Boxes, Enclosures, Racks Rack Components PANEL SIDE 6U X 160MM FLANGELESS