Location : Home > 1 > 100R24-254B
100R24-254B
Share on FacebookShare on Facebook
100R24-254B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
100R24-254B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
100R24-254B CABLE FLAT FLEX 24POS 1MM 10 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1321012-06 Cable Assemblies Between Series Adapter Cables CABLE DVI(12+5) CON 6' 28AWG
1321012-06 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1321012-06 QUALTEK 10000 2013+ DVI (12+5)P/M - HD15P/M WLParts Electronics ltd
1321012-06 QUALTEK 2000 2013+ DVI (12+5)P/M - HD15P/M Protec Engineering (S) Pte Ltd
0849140248 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CONN PLUG M/F 3POS 16AWG 10M