Location : Home > 1 > 100R20-51B
100R20-51B
Share on FacebookShare on Facebook
100R20-51B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
100R20-51B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
100R20-51B CABLE FLAT FLEX 20POS 1MM 2 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CAB.956 Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE N TYPE TO MCX PLUG 3.93"