Location : Home > 1 > 100R17-51B
100R17-51B
Share on FacebookShare on Facebook
100R17-51B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
100R17-51B CABLE FLAT FLEX 17POS 1MM 2 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
100R17-51B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
100R17-51B CABLE FLAT FLEX 17POS 1MM 2 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CBA-NM-NM1 Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE ASSY N MALE-N MALE 1000MM