Location : Home > 1 > 100R17-102B
100R17-102B
Share on FacebookShare on Facebook
100R17-102B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
100R17-102B CABLE FLAT FLEX 17POS 1MM 4 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
100R17-102B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
100R17-102B CABLE FLAT FLEX 17POS 1MM 4 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0210491019 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1.25MM .152M 31POS
KR-SCH(1.2)L2X5 Battery Products Battery Packs BATT PACK 12.0V 1200MAH NICAD