Location : Home > 1 > 100R12-254B
100R12-254B
Share on FacebookShare on Facebook
100R12-254B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
100R12-254B CABLE FLAT FLEX 12POS 1MM 10 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
100R12-254B 2012+ 8000 Parlex Corp 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
100R12-254B CABLE FLAT FLEX 12POS 1MM 10 8000 Parlex Corp 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P-500DR F8 Battery Products Battery Packs BATTERY PACK NICAD 9.6V 5000MAH
P-500DR F8 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P-500DR F8 NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P-500DR F8 Panasonic - BSG (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
P-500DR F8 Panasonic - BSG (VA) 8000 2012+ BATTERY PACK NICAD 9.6V 5000MAH Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1195590000 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX S STEEL 35.98"L X 24.02"W
1195590000 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
336209-12-0300 Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE AMC - TNC JACK IP67 300MM