Location : Home > 1 > 10087120-110LF
10087120-110LF
Share on FacebookShare on Facebook
10087120-110LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
10087120-110LF CONN FFC 147840 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-026-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
116-93-424-41-008000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
116-93-424-41-008000 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-424-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-424-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-93-424-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38468-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38468-11-0 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38468-11-0 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325112-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325112-16-0 IC 59370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387801121 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
823-22-022-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-022-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-022-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-022-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS DUAL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
311-87-124-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-87-124-41-001101 Preci-Dip 157860 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-87-124-41-001101 Preci-Dip 298570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395333322 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
178289-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.150" (3.81mm)
178289-8 Distributor 110270 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
178289-8 IC 37402 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
178289-8 Original 38116 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
178289-8 STOCK 42910 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1470201-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)