Location : Home > 1 > 10087119-044LF
10087119-044LF
Share on FacebookShare on Facebook
10087119-044LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
10087119-044LF CONN FFC 157380 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
F150-KP 10M Industrial Controls, Meters Machine Vision - Control/Processing CONSOLE W/10M CABLE
F150-KP 10M 789456 13+ fenyang electronics co.,ltd
F150-KP 10M IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F150-KP 10M NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87623572 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Tachometer, Totalizer 10 ~ 30VDC Panel Mount
8N3DV85FC-0112CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz, 161.1328MHz 6-CLCC
8N3DV85EC-0051CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 672.1562MHz, 696.4375MHz 6-CLCC
SI5316-C-GMR IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI5316-C-GMR NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI5316-C-GMR SILICONLAB 3363 36-QFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
M2050-11-693.4830 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M2050-11-693.4830 IDT 1233 36-CLCC E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
M2050-11-693.4830 NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8T49N242-998NLGI IDT 49000 16+ s/n Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
LC4032B-75TN44I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
LC4384C-75FN256I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
EX64-FTQG64 ACTEL 10148 14-15+ QFP Nego IC Co.Doris@negoic.com
EX64-FTQG64 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EX64-FTQG64 ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
72T3685L6-7BB Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 16384X36 6-7NS 208-BGA
72T3685L6-7BB IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEC14DABN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PEC14DABN IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEC14DABN NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEC14DABN Sullins Connector Solutions 157110 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 28POS Unitronix Electronics Limited
PEC14DABN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 28POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
7014S25J8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 36KBIT 25NS 52PLCC
BQ7692006PWR IC 38870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BQ7692006PWR NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BQ7692006PWR TI 10870 NEW+ TSSOP-20 Asia Military Components Trading Co., Ltd.
BQ7692006PWR TI 11170 NEWD/C TSSOP-20 MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
4-103741-0-37 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 37 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103741-0-37 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103741-0-37 TE Connectivity AMP Connectors 157460 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 37POS STR Unitronix Electronics Limited
4-103741-0-37 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4-103741-0-37 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 37POS STR EKT Electronics Co., Ltd
3130-20-0101-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 20 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin
3130-20-0101-99 CNC Tech 157230 2016+ IDC SOCKET 0.079 20POS Unitronix Electronics Limited
3130-20-0101-99 CNC Tech 296050 2016+ IDC SOCKET 0.079 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3130-20-0101-99 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
103945-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 3 Position Rectangular Plug Connector IDC Gold 22-26 AWG
103945-2 TE Connectivity AMP Connectors 278530 2016+ CONN PLUG 3POS .100 POLAR 15AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com