Location : Home > 1 > 10087119-008LF
10087119-008LF
Share on FacebookShare on Facebook
10087119-008LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
10087119-008LF CONN FFC 147250 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1761482-1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 48P48C R/A SHLD
2M805-001-16ZNU18-5PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 5C 5#12 PIN PLUG OM
CTVS07RF-15-97HE Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
75-69622-14S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
KJB7T2561AN-T69 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
2-282822-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-282822-2 TE Connectivity AMP Connectors 157710 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-282822-2 TE Connectivity AMP Connectors 288410 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282822-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-282822-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 22POS 5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
1944929 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1944929 Phoenix Contact 157270 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1944929 Phoenix Contact 279070 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1650520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1650520000 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1650520000 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1650520000 Weidmuelle 438 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
1650520000 Weidmuller 287790 2016+ BLZ 7.50/07/180 SN GY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0382590072 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS FT 8 ASY R
176346-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle
176346-7 TE Connectivity AMP Connectors 288110 2016+ CONN RECEPTACLE KIT 6POS D-3700 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
176346-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
176346-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPTACLE KIT 6POS D-3700 TPC Global Service Co.Ltd.
892-70-016-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-70-016-10-002101 Preci-Dip 157140 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-70-016-10-002101 Preci-Dip 278910 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com