Location : Home > 1 > 10080054-522LF
10080054-522LF
Share on FacebookShare on Facebook
10080054-522LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
10080054-522LF CONN HEADER 157290 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV75LC-0089CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz 6-CLCC
8N4SV75LC-0197CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 200MHz 6-CLCC
8N4SV75LC-0197CDI IDT 39100 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
DK809 786549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DK809 39544 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
DK809 Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8N3SV76KC-0167CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 98MHz 6-CLCC
8N4SV76BC-0168CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 74.25MHz 6-CLCC
MAX4662CPE+ Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 4 Circuit IC Switch 1:1 2.5 Ohm 16-PDIP
MAX4662CPE+ MAXIM 65500 2016 DIP-16 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MAX4662CPE+ MAXIM 81085 2016 DIP-16 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
R5F5630DDDLC#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RX RX600 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 177-TFLGA (8x8)
MB89637RPF-G-1091-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8L F2MC-8L MB89630R Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 32KB (32K x 8) Mask ROM 64-PQFP (20x14)
S6E1A11C0AGN20000 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ FM0+ S6E1A1 Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 56KB (56K x 8) FLASH 48-QFN (7x7)
S6E1A11C0AGN20000 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S6E1A11C0AGN20000 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-119-17-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-119-17-G-S NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-119-17-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-119-17-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 19POS .100 SGL GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
TSW-119-17-G-S Samtec Inc. 157770 2016+ CONN HEADER 19POS .100 SGL GOLD Unitronix Electronics Limited
0462141001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold
7005L20JGI8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 64KBIT 20NS 68PLCC
7005L20JGI8 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
640601-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 3 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 22 AWG
640601-3 IC 37720 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
640601-3 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
640601-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
640601-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 3POS 22AWG MTA156 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
450-10-232-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
450-10-232-00-006101 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-10-232-00-006101 Preci-Dip 147160 2016+ CONN HDR 32POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-10-232-00-006101 Preci-Dip 287530 2016+ CONN HDR 32POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TMM-123-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
TMM-123-01-T-S IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TMM-123-01-T-S NEW 98100 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TMM-123-01-T-S Samtec Inc. 147830 2016+ CONN HEADER 23POS SNGL 2MM SMD Unitronix Electronics Limited
4-644629-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-644629-6 IC 56870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-644629-6 TE Connectivity AMP Connectors 147250 2016+ CONN HEADER 16POS R/A .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
4-644629-6 TE Connectivity AMP Connectors 288270 2016+ CONN HEADER 16POS R/A .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71922-250LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT?
71922-250LF Amphenol FCI 157650 2016+ CONN HEADER 50POS DUAL R/A PCB Unitronix Electronics Limited
71922-250LF Amphenol FCI 278650 2016+ CONN HEADER 50POS DUAL R/A PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0702871030 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin