Location : Home > 1 > 1008-182J
1008-182J
Share on FacebookShare on Facebook
1008-182J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1008-182J RoHS Compliant 39506 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
1008-182J INDUCTOR UNSHIELDED 1.8UH SMD 41555 API Delevan 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AOT290L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 140A TO220
AOT290L ALPHA??? 10000 2022+ TO-220 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AOT290L AlphaOmega 357 20+PB TO-220 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AOT290L AOS 16666 2022+ TO-220 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-01C-13-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
ATS-14G-108-C2-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X40X12.7MM XCUT T766
EMI8141MUTAG Filters Common Mode Chokes 3 Line Common Mode Choke Surface Mount 100mA DCR 6 Ohm (Typ)
EMI8141MUTAG IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EMI8141MUTAG NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7448031002 Filters Common Mode Chokes 2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10A DCR 6 mOhm