Location : Home > 1 > 10077239-110LF
10077239-110LF
Share on FacebookShare on Facebook
10077239-110LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1986799-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-1986799-2 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
562013120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562013120 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1437538-9 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 64POS TIN
4-1437538-9 TE Connectivity AMP Connectors 147390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS TIN Unitronix Electronics Limited
4-1437538-9 TE Connectivity AMP Connectors 288790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-131-S-SH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0022142224 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Bottom Entry Tin
310-87-125-01-754101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-125-01-754101 Preci-Dip 157330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
811-22-059-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 59 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-059-30-003101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-059-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-059-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157210 2016+ CONN SPRING CONT 59 POS .217 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-059-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277650 2016+ CONN SPRING CONT 59 POS .217 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0510650300 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)