Location : Home > 1 > 10073599-006LF
10073599-006LF
Share on FacebookShare on Facebook
10073599-006LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
10073599-006LF Originalnew 20000 FCI 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
10073599-006LF CONN HOUSING 6POS 2MM STR DL 8000 FCI 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
10073599-006LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
10073599-006LF standard package with RoHS 46570 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
10073599-006LF 2015+ 8000 FCI 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-039-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
102192-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
T37130-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37130-14-0 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37130-14-0 NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00044C1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00044C1LF Amphenol FCI 157260 2016+ CONN RCPT 44POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00044C1LF Amphenol FCI 297510 2016+ CONN RCPT 44POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00044C1LF IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
854-22-008-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Through Hole
854-22-008-10-001101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
854-22-008-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147850 2016+ CONN HEADER SGL 8POS .050 T/H Unitronix Electronics Limited
854-22-008-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298130 2016+ CONN HEADER SGL 8POS .050 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
854-22-008-10-001101 N/A 33 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1855090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1855090000 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1855090000 Weidmuller 147340 2016+ TERMINAL ZP 4/1AN/12 Unitronix Electronics Limited
1855090000 Weidmuller 297350 2016+ TERMINAL ZP 4/1AN/12 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-040-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 40 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-040-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-040-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-040-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 40POS DUAL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-040-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 40POS DUAL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
207360-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.197" (5.00mm)
207360-1 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
207360-1 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
207360-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
TSM-108-04-T-SH-A Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin
TSM-108-04-T-SH-A 37304 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
TSM-108-04-T-SH-A ELECTRONIC 24959 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TSM-108-04-T-SH-A IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSM-108-04-T-SH-A STOCK 183330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
325128-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
66202221822 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 22 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
66202221822 S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
1000320001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1000320001 Weidmuller 156940 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1000320001 Weidmuller 298210 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com