Location : Home > 1 > 10007607-802-36LF
10007607-802-36LF
Share on FacebookShare on Facebook
10007607-802-36LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PEC22DAEN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PEC22DAEN IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEC22DAEN NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEC22DAEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 44POS EKT Electronics Co., Ltd
PEC22DAEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 44POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0022112272 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103783-0-15 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103783-0-15 40236 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
4-103783-0-15 IC 36961 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4-103783-0-15 STOCK 43710 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4-103783-0-15 TE Connectivity AMP Connectors 147290 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 30POS STR Unitronix Electronics Limited