Location : Home > 1 > 10-580902-28Y
10-580902-28Y
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PXM6010/02S/CR/0507 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 2 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
RTFD10B Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories GASKET PANEL SHELL SIZE 10
2M803-003-02NF10-5PN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 5C 5#16 PIN RECP OM
3840-B-18P Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN PLUG 18POS CABLE MOUNT
DDR50SII Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 50 F R FLOA TIN ZINC
172-E25-101R021 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup
APK-PB25A10 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 18-20 AWG Crimp Tin
M22-2200246 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
M22-2200246 Harwin Inc. 147250 2016+ 2 SIL VERT SHROUDED PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M22-2200246 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-2200246 NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0307001080 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.100" (2.54mm)
0512393002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 30 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
1-1437381-2 IC 56410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325148-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325148-06-0 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1437402-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CONTACT-BH SCR ASSY
803-13-014-10-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1776303-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.472" (12.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1776303-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1776303-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776303-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERMINAL BLOCK 10POS 12MM EKT Electronics Co., Ltd
1776303-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERMINAL BLOCK 10POS 12MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
801-87-036-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-036-65-001101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-036-65-001101 Preci-Dip 289010 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com