Location : Home > 0 > 0HEV020.SXBD
0HEV020.SXBD
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39006/22-0261 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 20UF 20% 10V AXIAL
M39006/22-0261 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39006/22-0261 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39006/22-0261 Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
LH600303S Circuit Protection Fuseholders FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
173D686X9004X Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 68UF 4V 10% AXIAL
173D686X9004X Vishay Sprague 788200 1525+ CAP TANT 68UF 4V 10 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T494A226K006AT Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 6.3V 10% 1206
T494A226K006AT KEMET 95752 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
T494A226K006AT ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPSA225K010R1800 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 2.2UF 10V 10% 1206
TPSA225K010R1800 AVX 125000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TPSA225K010R1800 AVX 98600 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TPSA225K010R1800 ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MS22 20005-B Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 20 OHM 25% 5A 23MM