Location : Home > 0 > 0925R-563J
0925R-563J
Share on FacebookShare on Facebook
0925R-563J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0925R-563J standard package with RoHS 466860 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX2N6341 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 150V 25A
JANTX2N6341 MOT 8500 11-12+ TO-3 Nego IC Co.Doris@negoic.com
JANTX2N6341 ORIGINAL 6000 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3M 8805 CIRCLE-1"-100 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TAPE ADHESIVE TRANSFER 1" CIR
ATS-11H-76-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
ATS-16B-86-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766
ATS-13C-87-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T412
ATS-14B-55-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
IMC1812RV330J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 4 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
IMC1812RV330J Vishay 11586 12+ INDUCTOR WW 33UH 5 1812 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
IMC1812RV330J Vishay 47110 NEW RoHS INDUCTOR WW 33UH 5 1812 FindCores Electronics Inc.
IMC1812RV330J Vishay 57329 2015+ INDUCTOR WW 33UH 5 1812 Unitronix Electronics Limited
IMC1812RV330J Vishay 62055 1531+ INDUCTOR WW 33UH 5 1812 Alphatek Technology Limited
USR-80130 Hardware, Fasteners, Accessories Rivets RIVET SNAP 0.516" NYLON BLACK
USR-80130 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
USR-80130 NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2100HT-330-H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33¦ÌH Shielded Toroidal Inductor 6.1A 31 mOhm Max Radial
2100HT-330-H Bourns 47350 1525+ INDUCTOR TOROID 33UH 15 HORIZ RENXIM Electronics Co.,Ltd.
2100HT-330-H Bourns 47350 1525+ INDUCTOR TOROID 33UH 15 HORIZ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2100HT-330-H Bourns 47350 NEW RoHS INDUCTOR TOROID 33UH 15 HORIZ FindCores Electronics Inc.
2100HT-330-H Bourns 57449 2015+ INDUCTOR TOROID 33UH 15 HORIZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4669-563K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 56¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 685 mOhm Max Radial
4669-563K API Delevan 46930 1525+ INDUCTOR RF 56UH 10 OPEN RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com