Location : Home > 0 > 09130085Z
09130085Z
Share on FacebookShare on Facebook
09130085Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-5318/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 8.2UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5318/HSD IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5318/HSD NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95Z106M035HSSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 35V 20% 2910
T95Z106M035HSSL IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95Z106M035HSSL NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95Z106M035HSSL Vishay Sprague 1521900 15+ CAP TANT 10UF 35V 20 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IEGH11-39377-15-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
2-5700-IG1-P10-DD-12A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
3.6WDFHO125 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE 3.6KV 125A M/S 1210
170M6070 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE SQ 1.8KA 700VAC RECTANGULAR
KRP-CL-225 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 225A 600VAC CYLINDR
142.6185.4206 Circuit Protection Fuses FUSE AUTOMOTIVE 2A 58VDC BLADE
0001.2707.11 Circuit Protection Fuses FUSE CERM 2A 250VAC 300VDC 5X20
S14K40 Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
S14K40 EPCOS Inc 8000 2012+ VARISTOR 40VRMS 14MM RADIAL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com