Location : Home > 0 > 0805ZD105MAT4A
0805ZD105MAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
0805ZD105MAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0805ZD105MAT4A CAP CER 1UF 10V 20 X5R 0805 1423200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
0805ZD105MAT4A standard RoHS / Pb-Free 446380 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
0805ZD105MAT4A CAP CER 1UF 10V 20 X5R 0805 701000 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
0805ZD105MAT4A CAP CER 1.0UF 10V X5R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com