Location : Home > 0 > 0805ZC105KAT4P
0805ZC105KAT4P
Share on FacebookShare on Facebook
0805ZC105KAT4P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0805ZC105KAT4P CAP CER 1UF 10V 10 X7R 0805 794800 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
0805ZC105KAT4P CAP CER 1UF 10V 10 X7R 0805 684800 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0805ZC105KAT4P CAP CER 1UF 10V 10 X7R 0805 689600 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
0805ZC105KAT4P CAP CER 1.0UF 10V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com