Location : Home > 0 > 0805YC561KAJ2A
0805YC561KAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
0805YC561KAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0805YC561KAJ2A CAP CER 560PF 16V 10 X7R 0805 670600 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0805YC561KAJ2A CAP CER 560PF 16V 10 X7R 0805 670600 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0805YC561KAJ2A CAP CER 560PF 16V 10 X7R 0805 780600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
0805YC561KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 560pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com