Location : Home > 0 > 0805YC394K4T2A
0805YC394K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
0805YC394K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0805YC394K4T2A CAP CER 0.39UF 16V 10 X7R 0805 800500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
0805YC394K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.39uF 10 X7R 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
0805YC394K4T2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
0805YC394K4T2A CAP CER 0.39UF 16V 10 X7R 0805 1350500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0805YC394K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.39uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com