Location : Home > 0 > 0805YC334KAT2A
0805YC334KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
0805YC334KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0805YC334KAT2A CAP CER 0.33UF 16V 10 X7R 0805 788800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
0805YC334KAT2A CAP CER 0.33UF 16V 10 X7R 0805 683600 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
0805YC334KAT2A CAP CERM .33UF 10 16V X7R 0805 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0805YC334KAT2A CAP CERM .33UF 10 16V X7R 0805 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0805YC334KAT2A Originalnew 30000 AVX/KYOCER 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
0805YC334KAT2A Originalnew 20000 AVX/KYOCER 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-00309 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories DUCT DIVIDER 4" WHITE