Location : Home > 0 > 0805PC192KAT1A
0805PC192KAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
0805PC192KAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0805PC192KAT1A CAP CER 1900PF 250V 10 X7R 0805 587000 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
0805PC192KAT1A CAP CER 1900PF 250V 10 X7R 0805 692200 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
0805PC192KAT1A CAP CER 1900PF 250V 10 X7R 0805 587000 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
0805PC192KAT1A 879654 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1485CM2 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIREWAY 2" NIPPLE 4X4"