Location : Home > 0 > 08056G106ZAT2A
08056G106ZAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08056G106ZAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08056G106ZAT2A CAP CER 10UF 6.3V Y5V 0805 699500 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08056G106ZAT2A CAP CER 10UF 6.3V Y5V 0805 704300 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
08056G106ZAT2A CAP CER 10UF 6.3V Y5V 0805 1334500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KTY13-6 Sensors, Transducers Temperature Sensors - PTC Thermistors PTC Thermistor 2k Ohm TO-236-3, SC-59, SOT-23-3