Location : Home > 0 > 08056D106KAJ2A
08056D106KAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08056D106KAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08056D106KAJ2A CAP CER 10UF 6.3V 10 X5R 0805 692300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08056D106KAJ2A CAP CER 10UF 6.3V 10 X5R 0805 587100 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08056D106KAJ2A CAP CER 10UF 6.3V 10 X5R 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
08056D106KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 10uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
08056D106KAJ2A CAP CER 10UF 6.3V 10 X5R 0805 1242300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com