Location : Home > 0 > 08056D105MAT4A
08056D105MAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
08056D105MAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08056D105MAT4A 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
08056D105MAT4A CAP CER 1UF 6.3V 20 X5R 0805 1423400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08056D105MAT4A CAP CER 1UF 6.3V 20 X5R 0805 701200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08056D105MAT4A CAP CER 1UF 6.3V 20 X5R 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
08056D105MAT4A CAP CER 1.0UF 6.3V X5R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd