Location : Home > 0 > 08056C105K4T2A
08056C105K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08056C105K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08056C105K4T2A CAP CER 1UF 6.3V 10 X7R 0805 686800 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
08056C105K4T2A CAP CER 1UF 6.3V 10 X7R 0805 581600 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08056C105K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 1uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08056C105K4T2A CAP CER 1UF 6.3V 10 X7R 0805 576800 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com