Location : Home > 0 > 08055U390GAT2A
08055U390GAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055U390GAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055U390GAT2A standard package with RoHS 467000 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
08055U390GAT2A CAP CER 39PF 50V 2 NP0 0805 1542500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
291007 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick No Clean Static Dissipative (SD) 0.100" (2.54mm) 100' (30.5m)