Location : Home > 0 > 08055K3R3AAWTR
08055K3R3AAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055K3R3AAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055K3R3AAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055K3R3AAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3.3pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055K3R3AAWTR CAP THIN FILM 3.3PF 50V 0805 910900 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.